21

NSTS Malta Yaz Okulu  10-19 Yaş öğrenciler için modern eğlence olanakları ile canlı bir ülkedir. Malta öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmek ve pratik yapmak için ideal bir yerdir.

NSTS Malta Yaz Okulu 1963 yılından bu yana Malta en eski ve en saygın okuldur. NSTS Malta Yaz Okulu  arkadaş canlısı öğretmenlerle modern iletişimsel öğretim metodolojisi kullanırken, rol oynama, sınıf dışında araştırma, röportaj, alan çalışmaları, projeler, dil oyunları, şarkıları dinletilmektedir.

NSTS Malta Yaz Okulu Tatil İngilizce Kursları max.15 öğrencili uluslararası sınıflarda haftalık 20 ders olarak verilmektedir. NSTS Malta Yaz Okulu Tatil İngilizce Kursları Fiyatları diğer aylara göre daha yüksektir.

NSTS Malta Yaz Okulu öğrencilerinin Aile Yanı, Yurt ve College konaklama seçenekleri vardır. NSTS Malta Yaz Okulu aile yanı konaklama seçeneği en ekonomik seçenektir.

Kurs Süresi

2 hafta İlave Hafta

20 ders İngilizce Kurs Ücreti

425 € 150 €


NSTS Malta Yaz Kampı

10 – 13 Yaş

NSTS Malta Yaz Kampı 10 – 13 Yaş grubu çocuklar için 10 Haziran-13 Eylül arasında 1-3 hafta süreli haftada 20 ders İngilizce verilmektedir.

NSTS Malta Macera Kampı

14 – 19 Yaş

NSTS Malta Yaz Macera Kampı 14 – 19 Yaş grubu gençler için 10 Haziran-13 Eylül arasında 1-3 süreli haftada 20 ders İngilizce verilmektedir.

NSTS Malta Yaz Macera Kampı heyecan verici ve motive edici dersler ile yaz ve kış tatil ayları süresince öğleden ve hafta sonraları gün boyunca eğlenceli aktivitelerle dolu programları bulunmaktadır. NSTS Malta Yaz Okulu Macera Kampı öğrencileri kendilerinin çok ihtiyacı olan güven kazanmak ve dili akıcı konuşmaya teşvik edilmektedir.

NSTS Malta Yaz Okulu Aile Yanı Konaklama

aw1

NSTS Malta Yaz Okulu öğrencileri aile yanı konaklama ile tatil keyfini çıkarabilirler. NSTS Malta Yaz Okulu aile yanı konaklama sabah kahvaltı ve akşam yemeklerini birlikte yiyebilirler. Aileler paket öğle yemeği verirler.

NSTS Malta Yaz Okul Grubu Programı

NSTS Malta Yaz Okulu öğrencileri yazma becerileri, okuma, konuşma, dinleme ile İngilizce yeteneklerini geliştirebilirler. NSTS Malta Yaz Okulu öğretmenleri eğlence, kültür ve spor programı ile öğrencilerin konuşma becerilerini artırırlar.

NSTS Malta Yaz Okulu öğrencilerinin Aile Yanı, Yurt ve College konaklama seçenekleri vardır. NSTS Malta Yaz Okulu aile yanı konaklama seçeneği en ekonomik olanıdır.

NSTS Malta Yaz Okulu Fiyatları, 2013

Konaklama Çeşidi

2 hafta

İlave hafta

20 ders/hafta İngilizce Kurs + Aile Yanı + Tam Pansiyon (sabah kahvaltı+öğle yemeği+akşam yemeği)

875

375

20 ders/hafta İngilizce Kurs + Yurt Konaklama + Tam Pansiyon (sabah kahvaltı+öğle yemeği+akşam yemeği)

950

425

20 ders/hafta İngilizce Kurs + College Konaklama + Tam Pansiyon (sabah kahvaltı+öğle yemeği+akşam yemeği)

1050

450