13–16 yaş / 17-19 yaş

Haftada Dersler Sayısı; 15, 20 veya 30
Maksimum Öğrenci Sayısı:15
Ders Günleri; Pazartesi-Cuma
Seviye Dereceleri; Başlangıç-İleri

Link Malta Yaz OkuluGenç Grubu (13-16 yaş / 17-19 yaş) İngilizce Kursları

Link Malta genç grubu (13-14-15-16 yaş / 17-18-19 yaş) öğrencilerine İngilizce okuma yazma, konuşma ve dinleme odaklı eğitim verilir. Link Malta Yaz Okulu genç grubu Genel İngilizce Kursu öğrencileri dinamik ve motive edici bir ortamda İngilizce seviyelerinin geliştirmeleri sağlanır.

Link Malta Yaz Okulu genç grubu Genel İngilizce Kursu yaş ve dil seviyesine göre gruplandırılmış küçük sınıflarda gençler / genç yetişkinler için ilgi alanlarını ilgilendiren, konu ve tema tabanlı eğlenceli ve teşvik edici derslerle günlük İngilizceye odaklanılır.

Link Malta deneyimli ve nitelikli öğretmenleri etkileşimli ve modern öğretim yöntem tekniklerini uygularlar.

b2

Link Malta Genç Grubu (13-16 yaş / 17-19 yaş) Aktiviteleri

Yaz aylarında Gozo ve Comino gezi turları gibi çeşitli etkinlikler her gün vardır.  Voleybol yarışmalar ve barbeküler her hafta yapılır.Önemli tarihi yerler olan Prehistorik Tapınaklar, saraylar, müze turları düzenlenmektedir.

Kültürel Turlar
Valletta, Mdina Guided Tours, Three Cities, By Night Malta …

Spor Aktiviteleri
Scuba Diving, Rüzgar Sörfü, Futbol, Basketbol …

Eğitim Oturumları
Öğreticiler, Film & Edebiyat, Kitap Kulübü …

Sosyal Etkinlikler
Uluslararası Parti, BBQ, Hawai Gecesi, Salsa Sınıfları …

Etkinlikler
Bağlantı Beach Club, Treasure Hunt, Alışveriş, Balık tutma …

Link Malta Yaz Okulu (13-16, 17-18 Yaş) Genç Grubu öğrencileri sabah Genel İngilizce dersleri sırasında İngilizce öğrenirken öğleden sonraları Malta’nın güzel plajlarından birinde dinlenebilir ve hafta sonu aktiviteleriyle eğlenirler.

Link Malta Yaz Okulu Örnek Aktivite Programı

b3

LİNK MALTA YAZ OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama
b4

Ders dışında öğrenciler İngilizce akıcılık becerilerini geliştirmek istediklerinde Aile Yanı konaklamayı tercih etmektedirler.

Link Malta Yaz Okulu aile yanı konaklama ile Malta kültürünü öğrenebilirler. Link Malta Yaz Okulu aile yanı konaklama Yarım Pansiyon (sabah ve akşam yemeği) veya Tam Pansiyon (sabah, öğle ve akşam yemeği) seçenekleri sunmaktadır.

Ev sahibi aileler okul binalarına yürüme mesafesindedir. Aileler St Julian’s merkezine yakınlarındadır. Link Malta Yaz Okulu öğrencileri plaja yürüme mesafesinde Aile Yanı konaklamayı tercih etmektedirler.

Tüm ev sahibi aileleri ile kayıtlı ve MTA (Malta Turizm Otoritesi) tarafından onaylıdır.

Self-Catering Daire Konaklaması

b5

Link Malta, Link Malta Yaz Okulu öğrencileri St Julian’sa yakın yürüme mesafesinde bir, iki ya da üç yatak odalı dairelerde konaklayabilirler. Dairelerde mutfak bulunmaktadır.

Self-Catering Daire – Seçenek1
b6

Yürüyerek Link Malta Yaz Okulu 25 ila 30 dakika, Otobüsle 5 dakika, 2 tek yataklı oda, 3 tek yataklı oda, 1 banyo / duş, tuvalet, lavabo- Gaz / elektrikli ocak, tost makinesi, su ısıtıcısı, ütü masası, standart mutfak ekipmanları bulunan mutfak, Televizyonu bulunan oturma / yemek odası dairelerde konaklayabilirler. Internet ekstra bir ücret karşılığında kullanılabilir.

Self-Catering Daire – Seçenek 2

b7

Yürüyerek Link Malta Yaz Okulu 5 ila 10 dakika, 2 oda (3 tek yataklı), 1 banyo / duş, tuvalet, lavabo- Gaz / elektrikli ocak, tost makinesi, su ısıtıcısı, ütü masası, standart mutfak ekipmanları bulunan mutfak, Televizyonu bulunan oturma / yemek odası dairelerde konaklayabilirler. Bu dairelerde ayrıca ortak bir yüzme havuzu var.

OTELLER

3 * Oteller
Malta’da 3 * oteller ucuzdur. 3 * oteller Malta’da çeşitli yerlerde bulunmaktadır.

Link Malta Yaz Okulu 3 * Oteller

Link Malta Yaz Okulu 3 * oteller Paceville, St Julian’s merkezinde bulunur. 3 * oteller plaj, mağazalar ve otobüs durağına yürüme mesafesindedir.  Link Malta Yaz Okulu yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesindedir.

3 * otellerin özellikleri

Klimalı odalarda
Kablo / uydu TV
Telefon
Oda Kasası
Ücretsiz Wi-Fi bağlantısı
Her odada mini bar
Bazı odalarda balkon da bulunmaktadır.

Link Malta Yaz Okulları

Link Malta Yaz Okulu Çocuk Grubu (8-12 Yaş)

Link Malta Yaz Okulu Genç Grubu (13-16 Yaş / 17-19 Yaş)