14 Temmuz-12 Ağustos
8-12 Yaş
Haftalık Ders Sayısı:20
Sınıf Öğrenci Sayısı:15 (max)
Kurs Süresi: En az 1 hafta
Seviye: Başlangıç-İleri
LAL IELS Mata Yaz Okulu 8-12 Yaş İngilizce Kursları çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. LAL IELS Mata Çocuk 8-12 Yaş çocuk programları öğretim materyalleri, İngilizce dil becerilerini geliştirmek için kullanılır.

LAL IELS Mata Yaz Okulu Çocuk 8-12 Yaş İngilizce Kursları konuları İngilizce dil becerilerini dinleme, anlama, okuma ve yazılı çalışmaları içermektedir. LAL IELS Mata Yaz Okulu İngilizce Kursları haftada 20 ders uluslararası sınıflarda verilmektedir.

LAL IELS MALTA YAZ OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

LAL IELS Malta Yaz Okulu öğrencilerin Day’s Inn Öğrenci Yurdu, Aile Yanı ve 3*-4*-5* Otel konaklama seçenekleri vardır.

Day’s Inn Otel

yaz2

LAL IELS Malta Day’s Inn öğrenci yurdu, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir şekilde yenilenmiştir. LAL IELS Malta Yaz Okulu Day’s Inn öğrenci yurdu tüm odalar tamamen döşenmiş air-conditioning /central ısıtma ile donatılmıştır.

LAL IELS Malta Day’s Inn öğrenci yurdu özel banyo ve konforlu iki ve üç yataklıdır. 24 saat ücretsiz Wi-Fi erişimi olan Resepsiyon Servisi, TV Salonu, Çatı Yüzme Havuzu bulunmaktadır.

Day’s Inn öğrenci yurdu LAL IELS Malta Yaz Okulu 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Aile Yanı Konaklama

yaz3

LAL IELS Malta Yaz Okulu anlaşmalı ailelerinden birisi ile kalmak aynı zamanda İngilizce pratikte yapma şansları vardır. LAL IELS Malta Yaz Okulu Konaklama ekibi dikkatle ev sahibi aileleri seçerler. Aileler Sliema ve okul çevresinde yürüme mesafesindedir.

3*, 4*, 5* Otel Konaklama

yaz4

IELS Malta Yaz Okulu öğrencilerinin konaklaması anlaşmalı 3*, 4*, 5* Oteller vardır. Oteller IELS Malta Yaz Okulu’na 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.

LAL IELS MALTA YAZ OKULLARI

LAL IELS Malta Yaz Okulu
LAL IELS Malta Yaz Kampı
LAL IELS Malta Yaz Aile Çocuk Programı