02 Haziran-29 Eylül
13 -17 Yaş
Haftalık Ders Sayısı:20
Sınıf Öğrenci Sayısı:15 (max)
Kurs Süresi:1 hafta
Seviye: Başlangıç-İleri

LAL IELS Mata Yaz Kampı 13 -17 yaş İngilizce kursları genç öğrenciler için özenle tasarlanmıştır. 13 -17 Yaş gençler güvenli, kapalı ve denetlenen bir ortamda eğlence dolu aktivitelerle İngilizce öğrenme keyfini yaşayacaklardır. LAL IELS Mata Yaz Kampı aktiviteleri hafta içi yarım gün, hafta sonları tam gündür.

LAL IELS Mata Yaz Kampı 13 -17 yaş İngilizce dersler ile geleneksel öğrenme yöntemleri, resimler, şarkılar, hikayeler, oyunlar aracılığıyla İngilizce temel becerilerini ( okuma, yazma, konuşma, yazma) geliştirmek hedeflenir. LAL IELS Mata Yaz Kampı temel İngilizce gramer ve kelime eğlence ve oyunlar yoluyla öğretilir.

LAL IELS MALTA YAZ OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

s1

LAL IELS Malta Yaz Kampı öğrencilerin Day’s Inn Öğrenci Yurdu, Aile Yanı ve 3*-4*-5* Otel konaklama seçenekleri vardır.

Day’s Inn Otel

LAL IELS Malta Day’s Inn öğrenci yurdu, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir şekilde yenilenmiştir. LAL IELS Malta Yaz Okulu Day’s Inn öğrenci yurdu tüm odalar tamamen döşenmiş air-conditioning /central ısıtma ile donatılmıştır.

LAL IELS Malta Day’s Inn öğrenci yurdu özel banyo ve konforlu iki ve üç yataklıdır. 24 saat ücretsiz Wi-Fi erişimi olan Resepsiyon Servisi, TV Salonu, Çatı Yüzme Havuzu bulunmaktadır.

Day’s Inn öğrenci yurdu LAL IELS Malta Yaz Okulu 10 dakika yürüme mesafesindedir. Gençler için ideal bir konaklama yeridir.

Aile Yanı Konaklama

s2

 LAL IELS Malta Yaz Kampı anlaşmalı ailelerinden birisi ile kalmak aynı zamanda İngilizce pratikte yapma şansları vardır. LAL IELS Malta Yaz Okulu Konaklama ekibi dikkatle ev sahibi aileleri seçerler. Aileler Sliema ve okul çevresinde yürüme mesafesindedir.

3*, 4*, 5* Otel Konaklama
s2s

IELS Malta Yaz Kampı öğrencilerinin konaklaması anlaşmalı 3*, 4*, 5* Oteller vardır. Oteller IELS Malta Yaz Okulu’na 10-15 dakika yürüme mesafesindedir.

LAL IELS MALTA YAZ OKULLARI

LAL IELS Malta Yaz Okulu
LAL IELS Malta Yaz Kampı
LAL IELS Malta Yaz Aile Çocuk Programı