Chamber College Malta Yaz Okulu 

Chamber College Malta Yaz Okulu (13 – 17 yaş) Tatil Paketi (Her şey Dahil)

Chamber College Malta Yaz Okulu Tatil Paketi 13 -17 yaş arası öğrenciler için çok eğlenceli bir eğitim programıdır. Chamber Malta Yaz Okulu öğrencilerin sağlıklı bir multi-kültürel ortamda İngilizce öğrenmek ve heyecan verici etkinliklere katılmakla Malta’da unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.

Chamber College Malta Yaz Okulu Tatil Paketi programı haftada 5 gün 20 dersten oluşur. Chamber College Malta Yaz Okulu max. 15 kişilik sınıflarda en son eğitim teknolojileri sunulmaktadır. Chamber College Malta Yaz Okulu genç öğrenciler eğlenceli bir ortamda ve uluslararası sınıflarda İngilizce pratik yapma fırsatına sahiptir.

Chamber Malta yaz okulu fiyatları 20 grup dersleri, cazip bir eğlence programı (grup lideri gözetimi ve eğlence yeri- konaklama dönüş ulaşımı dahil), tam pansiyon (kahvaltı + paket öğle yemeği + akşam yemeği) olarak aile yanında 2-3 kişilik odalarda konaklama ve 4* Star Hotel Sliema Paketi 3-4 kişilik odalarda konaklama ve her iki konaklama için havaalanı transferleri (karşılama-uğurlama) dahildir.

1

Chamber Malta Yaz Okulu Grubu Paketi 8-12 Yaş Grubu (Her şey dahil)

Chamber College Malta Yaz Okulu grubu 8-12 yaş için konaklama seçeneklerine, (otel ve aile yanı) öğrenci sayısına, kurs sürelerine, geziler ve faaliyetler için özel fiyatlar verilmektedir.

Chamber College Malta Yaz Okulu grubu paketi düşük sezonda (Haziran-Temmuz-Ağustos ayları hariç ) sunulmaktadır. Chamber  College Malta yaz okul grubu 8-12 yaş paketi fiyatları 1 haftalık düşük sezonda yarım pansiyon (sabah kahvaltı+akşam yemeği) veya tam pansiyon (kahvaltı + paket öğle yemeği + akşam yemeği) esasına göre aile yanı ve otel konaklama, havaalanı transferleri ve haftada 20 ders İngilizce öğrenim dahildir.

Chamber  Malta Yaz Okulu İngilizce ders programı maksimum 15 kişilik sınıflarda haftada 20 dersten oluşur. Chamber Malta Yaz Okulu en az 10 öğrenci gruplarına 1 lider kontenjanı verilir.

Chamber Malta College Yaz Okulu Örnek Aktivite Programı

TABLOsad

Chamber College Malta Yaz Okulu Fiyatları ,2018, (Ücretleri)  Dahil Olanlar;

Kayıt Ücreti
Online Test
İki yönlü havaalanı transferi (Karşılama-Uğurlama)
Hoşgeldin paketi
Öğrenci kartı ve harita
Yerleştirme testi
Genel İngilizce kursu (haftada 20 ders)
Kurs materyalleri
Sertifika
Aktiviteler
Chamber College T-Shirt
Konaklama (1 hafta = 7 gece)
Aile Yanı (Tam Pansiyon) ( 2-3 kişilik odalarda) (Aile evleri 5-15 dakika yürüme mesafesinde)
4* Otel, Windsor Hotels in Sliema (Tam Pansiyon) ( 3-4 kişilik odalarda) (20 dakika okul otobüsü ile), 

Chamber Malta Yaz Okulları her 15 öğrenci için 1 Grup Lideri ücretsizdir.

Chamber College Malta Yaz Okulu Fiyatları şubat ayında çok ekonomik olmaktadır. Chamber College Malta Yaz Okulu Ücretleri grup olarak gidildiğinde İnfoyed özel fiyatlar vermektedir.

Chamber College Malta Yaz Okulu Grupları Fiyatları için BİLGİ İSTEK FORMU doldurunuz. En kısa sürede size telefon ile bilgi verilecektir.